Tüm baskı ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm ortağınız

Mega Etiket ve Matbaacılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 30 yıl önce İstanbulda kurulmuştur. Çeyrek yüzyılı aşkın süre zarfında, edinmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle, müşteri taleplerine en iyi şekilde cevap vererek, Türkiyenin lider etiket firmaları arasında yerini almıştır. Uluslar arası piyasada Dünya markalarıyla çalışarak, en zorlu projelere öncülük etmiştir. En yeni teknolojideki makina parkuruna ve geliştirilmiş modern tesislere sahiptir. Piyasaki en kaliteli malzemeleri kullanarak, müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikasıyla, dinamik yapısını daima korumaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz, danışmanlık, ürün geliştirme, grafik tasarım ve üretim konularında sizlere destek vermeye hazır.

KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMİYORUZ

Tutarlı kaliteli ürünler üretmeye kararlıyız. Müşteri memnuniyeti bizim öncelikli meselemizdir. Mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlamak için tasarımdaki tüm modern tekniklerle birlikte yeni yüksek teknoloji ekipmanı sürekli olarak eklenmektedir. Bu, ilk satın alma siparişinizi aldığımızda ve devam eden bir taahhüt haline geldiğimizde başlar. Kaliteye olan bu bağlılıktan dolayı, tüm üretim süreci boyunca katı yönergeleri takip ediyoruz ve bunu sağlamak için tüm Sertifikaları aldık.