HİZMETLERİMİZ

 • ARGE ÜRÜN GELİŞTİRME

  Hızla gelişen ve değişen dünyada, yalnızca zorlu inovasyonları ve gelişmeleri yakalamayı başarmakla kalmamakta, ayrıca bunlara liderlik etmekteyiz.

  Felsefemiz müşteri odaklı olmaktır. Bu bağlamda, ilk temastan ürün teslimine kadar tüm süreçte, dünya standartlarını yakalamakta, kimi zaman bu standartları belirleme görevini üstlenmekteyiz.

 • DOKUMA GRUBU

  İsviçre patentli, Muller, ultrasonlu kesim makineleri ile farklı desenlerde, farklı tür ve şekilde dokuma etiket (yan katlama, katlama, kelebek katlama) baskılarını seri bir şekilde ürete bilmekteyiz. Ürünlerimiz, sizlerden gelen talepler doğrultusunda, kaliteli ipliklerle, size özel olarak üretilir.

 • BASKI GRUBU

  Avrupa’dan ithal kağıtlar, Huberma marka boya (Alman markası) ve çok-renkli Heidelberg ofset makineleri ile, kaliteli baskılar üretiyoruz. Broşürler, kataloglar, matbuu evraklar(faturalar, irsaliyeler, antetli kağıt v.b.) ve daha birçok önemli evrak hizmetinde kullanılmaktadır. Kalite sistemimiz ürünlerimizin kontamine olmasını engeller. Etiket kalınlaştırıcı (kaplama), gofre, varak baskı, hologram baskı sistemleri mevcuttur. Kağıtta geniş ürün çeşidi ve farklı şekillerde bıçaklar hizmetinize sunulur.

 • Dijital Ofset ( İndigo)

  Her bir işte eşsiz çok yönlülüğü deneyimleyin HP Indigo’nun yaprak beslemeli geniş dijital baskı makineleri portföyü en geniş uyumlu alt tabaka, özel mürekkep ve efekt yelpazesini sunar, böylece her uygulamayı olabildiğince özgün hale getirebiliriz.

 • BASKI ETİKET - RULO GRUBU

  İhtiyaçlarınız doğrultusunda plastik ve kağıt bazlı rulo etiketler üretiyoruz. Bu etiketleri farklı boyut ve sayıda , baskılı veya baskısız olarak sizlere sunuyoruz. Kuşe kağıt yapışkan etiket ve şeffaf vinil etiketleri, çok renkli basabiliyor ve bu baskılara özel kesim yapa biliyoruz.

 • SERİGRAFİ BASKI GRUBU

  İmitasyon deri, rugan deri, jakron, kumaş, plastik ve çok renkli baskılara uygun tüm malzemelere uygulanabilmektedir. Serigrafi baskıyla canlı ve kalıcı renkler elde edilir. Her türlü yıkamaya karşı dayanıklıdır.

 • FREKANS BASKI GRUBU

  İmitasyon deri, rugan deri, jakron ve benzeri materyallere sıcak ve soğuk baskı olarak uygulanır.Bu baskıda frekans ve flambaj yakma yöntemleri, kabartma ve dağlama yöntemleri kullanılır. Her türlü yıkamaya karşı dayanıklıdır.

 • GRAFİK TASARIM VE DESEN GRUBU

  Mega Etiket, grafik tasarım ve desen konusunda sizlere profesyonel destek verir. Marka imajınızı yansıtan etiketlerin, etkileyiciliğini arttırarak kalite ve değerlerinizi korumaya çalışır. Etiketler ve benzeri uygulamalar için deneyimli grafik tasarım ekibimiz, sizlere taleplerinize uygun şekilde çeşitli tasarımlar sunar. Yeni fikirler ve güç işler konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Grafik Tasarımda çözüm ortağınız olabiliriz. Ekibimiz iş planlaması ve geliştirmesi konusunda uluslararası standartları uygular. Her yeni işte, tüm aşamalar bir tabloda dikkatli bir şekilde planlanlandıktan sonra, tasarım süreci başlar. Talebinize göre, uygun fiyatlara mükemmel kaliteli tasarımlar sunarız. Dosyalarınız sistemimizde daima kayıtlıdır. Çalışma formatında saklı tuttulduğu için küçük değişiklikler talep edildiğinde, düzenleyebilir/gözden geçirebiliriz.

NELER YAPIYORUZ?